Môj TEXNET
Aktívne zariadenia LEVEL ONE, ZyXEL

Aktívne zariadenia
LEVEL ONE, ZyXEL

ZyXEL

Spoločnosť ZyXEL patrí už viac než 20 rokov k popredným svetovým dodávateľom sieťových produktov, ktorí dokážu plniť celú škálu požiadaviek. Tieto produkty sú prvou voľbou pre mnohých poskytovateľov internetových služieb, ktorí pripájajú cez 400 000 malých a stredných podnikov a viac než 70 miliónov koncových užívateľov na celom svete.

Pri vývoji produktov a služieb sa riadi ľudským hľadiskom: nejde len o samotné zariadenia, ale tiež o záväzok, ktorý do nich vkladá. V produktoch ZyXEL sa odráža porozumenie, že technológia je len tak dobrá, ako užitočná je pre ľudí, ktorí ju používajú. Pomôže ľudom efektívnejšie komunikovať? Prispeje ku zlepšeniu ich života? To sú otázky, ktoré určite stojí za to si klásť. Preto ZyXEL pri navrhovaní každého produktu starostlivo zvažuje jeho praktickosť, hodnotu, súčinnosť so súčasnými a budúcimi technologickými štandardami a systémami, aj možnosť zlepšovať život zákazníkov prostredníctvom jeho používania.

PREČO ZyXEL?

Odborná znalosť technológií
ZyXEL sa môže pochváliť produktmi a riešeniami, ktoré sú založené na najnovšom technickom pokroku. Dôsledné investovanie do výskumu a vývoja nám umožňuje získavať dôkladné znalosti vyspelých technológií a definovať požiadavky na produkty na základe ich konkrétneho použitia.

Globálne skúsenosti
Máme viac ako 20 ročné skúsenosti s veľkými svetovými telekomunikačnými spoločnosťami a poskytovateľmi služieb, a s viac než 400 000 podnikovými zákazníkmi. Naše globálne skúsenosti a úspechy nám tak dovoľujú ponúkať zákazníkom rôzne výhody, ako je rýchlejšie zavádzanie technológií na trh.

Kvalita produktov
Vysoká kvalita a spoľahlivosť sú zásadné kritériá pre všetky naše produkty. Kľúčovou súčasťou nie len našich produktov, ale tiež našej podnikovej kultúry je šetrnosť k životnému prostrediu.

Služby na miestnej úrovni
Keďže spolupracujeme s obchodnými a servisnými partnermi po celom svete, naši zákazníci sa stretávajú s erudovanými pracovníkmi a nie s automatmi alebo neškolenými dodávateľmi. Na všetkých svojich kontaktných miestach ponúkame účinné prostriedky podpory a služby kvalifikovaných odborníkov.

LEVEL ONE

Spoločnosť LEVEL ONE je výrobcom aktívnych prvkov počítačových sietí. Vďaka vývoju širokého portfólia sieťových komponentov, je možné zostaviť flexibilné, výkonné a spoľahlivé siete (LAN, MAN, WAN) pre veľké, stredné i malé spoločnosti.

Produktové portfólio spoločnosti LEVEL ONE obsahuje: switche, print servery, IP kamery, WiFi AP + príslušenstvo, routre, KVM prepínače, optické prevodníky a sieťové karty.